AGA CAD dalyvauja konferencijoje „NT rinka 2014: naujos galimybės“

LNTPA konferencija 2014Šių metų vasario 6 d. vyks kasmetinė nekilnojamojo turto konferencija „NT rinka 2014: naujos galimybės“, kurią organizuoja Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA).

Vieta: viešbutis „Radisson BLU Lietuva“ (Konstitucijos pr. 20, Vilnius)

Laikas: vasario 6 (ketvirtadienis), 2014, 09:00 – 18:00

Konferencijos metu pasisakys tiesiogiai su NT plėtros veikla susijusių įmonių atstovai. Renginyje savo įžvalgomis apie besikeičiančią NT rinką dalinsis Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas, keli nekilnojamojo turto vertinimo ir rinkos tyrimų ekspertai, investicijų į NT konsultantai.

Renginio temos aktualios ne tik NT vystytojams ar investuotojams, bet ir projektuotojams: architektų pusę atstovaus architektai , architektūros kritikas Audrys Karalius bei urbanistas Mindaugas Pakalnis. Įmonės AGA CAD atstovas Donatas Aksomitas pristatys pažangiausių projektų ruošimo ir statybos darbų valdymo programų galimybes.

Pranešimo „Informacinis pastatų modeliavimas (BIM – Building Information Modeling). BIM reikšmė nekilnojamojo turto vystytojams” metu bus pasidalinta informacija apie BIM technologijų taikymo praktiką Europoje, kitose pasaulio šalyse, kokie technologijų taikymo pokyčiai laukia Lietuvoje veikiančių statybos pramonės atstovų.

Konferenciją moderuos žurnalistas Andrius Tapinas.

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Share Button