Konkurse „Geriausias projektas 2015“ apdovanoti BIM projektų kūrėjai

Geriausias projektas 2015-3Š. m. birželio 21 d. Lietuvos projektavimo įmonių asociacija (LPĮA) apdovanojo geriausius 2015 metų projektus, kurių vienas iš atrankos kriterijų buvo BIM programinės įrangos bei darbo principų naudojimas. Iš 24 paraiškų tarp nugalėtojų pateko projektavimo kompanijos „Kelprojektas“, „Sweco Lietuva“, Trys A.M.“, „Unitectus“ ir „Urbanistika“.

Konkurso iniciatorius LPĮA renginį organizavo kartu su LR vyriausybe, Susisiekimo ministerija, Aplinkos ministerija bei renginio rėmėjais: generaliniu rėmėju UAB „AGA CAD“ bei įmonėmis AB „Problematika“ bei UAB „Kelprojektas“.

Iškilmingame apdovanojimų renginyje dalyvavo ne tik konkurso „Geriausias projektas 2015“ dalyviai, bet ir valstybinių institucijų atstovai. Vertinimo komisiją sudarė 8 kompetentingi įvairių asociacijų ir Aplinkos bei Susisiekimo ministerijų atstovai.

Daugiau apie įvykusį konkursą ir jame apdovanotus projektus rasite adresu http://sa.lt/lietuvos-projektavimo-imoniu-asociacija-apdovanojo-geriausius-2015-metu-projektus/

Share Button

Leave a Reply