Kvietimas į nemokamą seminarą Šiauliuose “Statinio projektavimas, modeliavimas ir informacijos valdymas”

Kviečiame atvykti į projektavimo ir rangos įmonių atstovams skirtą nemokamą seminarą “Statinio projektavimas, modeliavimas ir informacijos valdymas nuo architektūrinių idėjų iki pastato nugriovimo”. 

Renginys skirtas  projektų vadovams, architektams, konstruktoriams, ŠVOK inžinieriams, statybos ir NT vystymo įmonių vadovams, pastatų priežiūros administratoriams.

Seminaras Statinio projektavimas, modeliavimas ir informacijos valdymas

Seminaro tikslas – padėti projektavimo, statybos ar pastatų priežiūros įmonėms sužinoti, kaip kurti kokybišką statinio projektą, sėkmingai organizuoti projekto įgyvendinimo etapus ir lengvai tvarkyti visą projekto informaciją.

Mūsų veiklos moto – žygiais, o ne žodžiais, mes Tėvynę mylim. Tad šiame seminare bus mažiau kalbų, daugiau darbų. Renginio metu seminaro vedėjai kurs realų pastato projektą, demonstruos, kaip dalintis projekto duomenimis darbo grupėje, parodys skirtingų pastato dalių (architektūrinės, konstrukcinės, inžinerinės) modeliavimo galimybes. Taigi renginio dalyviai sužinos ir gyvai pamatys, kokią įtaką verslo sėkmei ir pelningumui daro CAD / BIM technologijos ir BIM procesų valdymas.

Seminaro temos:

  • Dažniausiai pasitaikančios problemos projektavimo metu ir kaip jų išvengti. Projektavimo darbų planavimas ir valdymas, pagrindinės CAD / BIM sąvokos ir BIM procesų nauda visoms projekto šalims: užsakovui, projektuotojams, rangovams, NT administratoriams;
  • Darom BIM! – reali projektavimo procesų demonstracija. Gyvai demonstruojamas visas statinio projekto paruošimo procesas. Sužinosite CAD ir BIM programų ryšį, gyvai pamatysite, kaip realiai atliekamas BIM projektų įgyvendinimas nuo idėjos iki projekto realizavimo.

Po renginio bus teikiamos konsultacijos CAD / BIM naudojimo ir diegimo klausimais. Be to, seminaro dalyvių laukia vertingos DOVANOS.*

Seminaras vyks  š.m. spalio 9 d. (trečiadienį) Šiauliuose, „Šiaulių viešbučio“ konferencijų salėje (Draugystės pr. 25).

Vietų skaičius ribotas.

REGISTRACIJA   į renginį iki  š.m.  spalio 8 d. priimama:

Registruodamiesi nurodykite  savo vardą, pavardę, atstovaujamą įmonę, pareigas, tiesioginio telefono numerį ir el. pašto adresą.

* Daugiau informacijos apie renginį rasite čia >>>  Kvietimas į seminarą (pdf)

Iki pasimatymo renginyje!
AGA CAD komanda

Telefonas pasiteirauti: +370-5-2398111

Share Button